هررا از منچستریونایتد می رود؟

به گزارش خبرنگاران ، آندر هررا، ستاره منچستریونایتد از این ناراحت است که باشگاه هنوز پیشنهاد قرارداد جدیدی به او ارائه نکرده است. او به این ترتیب در ژانویه پیشنهادهای سایر باشگاه ها را آنالیز خواهد نمود.

هررا از منچستریونایتد می رود؟

قرارداد هررا در سرانجام فصل منقضی می گردد و خود این بازیکن گفته که می خواهد به بازی در منچستریونایتد ادامه بدهد. هررا در سال 2014 که از اتلتیک بیلبائو به یونایتد پیوست، قراردادی چهارساله با این تیم امضا کرد که امکان تمدید برای یک سال را هم داشت. این تمدید در نوامبر گذشته رخ داد ولی از آن پس تاکنون، پیشرفت خاصی در اوضاع قرارداد او حاصل نشده است.

مشاوران هررا بر این باور بودند که باشگاه پس از تمدید یک ساله قرارداد او، به سرعت قرارداد جدیدی به او پیشنهاد خواهد نمود و اجازه آن را نخواهد داد که او وارد آخرین سال قراردادش گردد اما این اتفاق نیفتاده و این هافبک حالا می تواند در ژانویه پیشنهادهای سایر باشگاه ها را آنالیز نموده و با آنها مذاکره کند.

مشاوران هررا مطمئن هستند که این بازیکن در ژانویه با پیشنهادهای خوبی روبه رو خواهد شد.

چنین موضوعی برای مروان فلینی هم روی داد اما در نهایت پس از آن که ژوزه مورینیو علنا خواست که او در این تیم بماند، باشگاه برای تمدید قرارداد او وارد عمل شد اما حالا برای هررا اوضاع به گونه دیگری پیش رفته است.

منبع: ایران ورزشی

به "هررا از منچستریونایتد می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هررا از منچستریونایتد می رود؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید