استوری دردسرساز برای بازیکن اخراجی تیم امید + واکنش استیلی

ما با یک اشتباه بازیکن را اخراج نمی کنیم. چندین بار این رخ داده بود و این شاید چهارمین و یا پنجمین بار بود. نمی توانستیم گذشت کنیم.

استوری دردسرساز برای بازیکن اخراجی تیم امید + واکنش استیلی

به گزارش خبرنگاران ، اخراج محمدامین اسدی، بازیکن تیم امید ایران از بازی های آسیایی، تصمیمی بود که کرانچار و استیلی گرفتند. تذکرها به اسدی انگار فایده ای نداشت و تصمیم نهایی اخراج بود، اخراجی بدون بازگشت و بدون پذیرفتن پادرمیانی ها.

اسدی که بازیکن تیم پرسپولیس است، بعد از انتشار یک استوری عجیب و غریب در ساعات بامداد اندونزی باعث تعجب علاقمندان به فوتبال شد و کار را برای خود سخت کرد. اسدی در این استوری که به سرعت در صفحات مجازی بازنشر داشت از کلماتی استفاده نموده بود که به هیچ وجه مناسب شان یک بازیکن ملی پوش که پیراهن تیم امید ایران را برتن دارد نیست .

اخراج اسدی از اردوی تیم امید در شرایطی اتفاق می افتد که حمید استیلی و زلاتکو کرانچار پیش از این به این بازیکن جوان تذکری درباره رفتارش داده بودند. وقتی با حمید استیلی در اندونزی صحبت می کردیم با وجود اعلام ناراحتی از اتفاق پیش آمده اظهار داشت که امیدوار است این حرکت تنبیهی اسدی را به خود بیاورد و این بازیکن با استعداد در مسیر ترقی و پیشرفت قرار بگیرد. شنیده می شود باشگاه پرسپولیس نیز در پی تصمیم زلاتکو کرانچار و حمید استیلی به صورت جداگانه این بازیکن را به کمیته انضباطی احضار و درباره او تصمیم گیری خواهد نمود.

استیلی، مدیر تیم امید درباره اخراج اسدی از تیم ملی امید به دلیل مسائل انضباطی، گفت: مسائل انضباطی در اولویت کار ماست. خیلی مهم است که مسائل فنی کنار مسائل اخلاقی باشد. اینکه یک تیم نتیجه خوب بگیرد نظم و انضباط مهم است. اصلا ما با یک اشتباه یک بازیکن را اخراج نمی کنیم. چندین بار این رخ داده بود و این شاید چهارمین و یا پنجمین بار بود. نمی توانستیم گذشت کنیم. این موضوع را با کرانچار و سجادی سرپرست کاروان نیز مطرح کردیم و هر تصمیمی گرفتیم مورد قبول واقع شد. اسدی با اولین پرواز برمی شود.

بلیت بازگشت اسدی را از تهران گرفته اند. او هم اکنون در مسیر جاکارتاست. گویا ساعت 11 به سمت مالزی پرواز می نماید و یک نماینده از کمیته ملی المپیک در فرودگاه مالزی همراه اوست تا فردا ساعت 11 صبح به تهران برشود.

منبع: ایران ورزشی

به "استوری دردسرساز برای بازیکن اخراجی تیم امید + واکنش استیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با استوری دردسرساز برای بازیکن اخراجی تیم امید + واکنش استیلی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید