همه اخبار و مقاله ها

اعتراض ما همه با هم هستیم به تلویزیون

در حالیکه فیلم های مختلف تاکنون توانسته اند از تعداد تیزر تلویزیونی قابل توجهی استفاده نمایند، اما تلویزیون به عوامل ما همه با هم هستیم اعلام نموده که نمی تواند تیزر زیادی در اختیار این فیلم قرار دهد.

30 شهریور 1398

در پی ادعاهای ترامپ، دانمارک و گرینلند همکاری های نظامی را افزایش می دهند

وزیر دفاع دانمارک و وزیر امور خارجه گرینلند اعلام کردند همکاری های دوجانبه نظامی را در پاسخ به پیشنهاد ترامپ مبنی بر خریدن گرینلند افزایش خواهند داد.

29 شهریور 1398

شبه جزیره کامچاتکا : میعادگاه خرس های قهوه ای و سالمون قرمز! ، تصاویر

بین اقیانوس آرام -شرق- و دریای اختسک -غرب- شبه جزیره کامچاتکا (روسیه) قرار گرفته است.

29 شهریور 1398

گزارش ، نشست C5

نشست C5 + 1 در نور سلطان با حضور وزرای امور خارجه همه جمهوری های آسیای مرکزی و دیوید هیل معاون وزیر امور خارجه آمریکا برگزار گردید.

28 شهریور 1398

چرا خانم ها با هم چشم وهم چشمی می نمایند؟

خبرنگاران: حتما شما هم زنان زیادی را می شناسید که با وجود اینکه در جنبه های گوناگون زندگی شخصی و حرفه ای خود پیروز اند، در تعاملات خود با زنان دیگر، به جای اینکه از همدیگر حمایت نمایند، با هم رقابت سختی دارند یا همدیگر را تخریب می نمایند.

27 شهریور 1398

استقبال شهروندان از نمایشگاه منطقه ای - ترویجی صنایع دستی استان های شرق کشور در قاین

سومین استقبال شهروندان از نمایشگاه منطقه ای - ترویجی صنایع دستی استان های شرق کشور در قایننمایشگاه منطقه ای - ترویجی صنایع دستی استان های شرق کشور به میزبانی شهرستان قاینات، با استقبال کم نظیر مردم شهرستان قاینات همراه بود.

27 شهریور 1398

بازارچه دائمی صنایع دستی شهرستان مهریز افتتاح شد

در آخرین روز از سال 1397 ؛ بازارچه صنایع دستی شهرستان مهریز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، مدیر کل و معاون صنایع دستی میراث فرهنگی استان و جمعی از مسئولین محلی افتتاح شد.

27 شهریور 1398

شروع عملیات احیای توس از محل اعتبارات سفر رئیس جمهوری به مشهد

مدیر پایگاه میراث فرهنگی توس از شروع عملیات احیای شهر تاریخی توس از محل اعتبارات سفر اخیر رئیس جمهوری به خراسان رضوی و شهر مشهد اطلاع داد.

26 شهریور 1398

جان باختن یک راننده پراید در جاده سنگر ، مهار آتش سوزی یک نانوایی در رشت

مهم ترین حوادث امروز را می توانید در این بسته خبری بخوانید:

26 شهریور 1398

کنترل آسم ناشی از استرس

آسم (برگرفته شده از واژه یونانی ἅσθμα به معنی آسما یا نفس نفس زدن) یک بیماری التهابی رایج مزمن مجاری هوایی است که ویژگی های آن عبارتند از علائم متغیر و عودکننده، انسداد برگشت پذیر جریان هوا و اسپاسم برونش. نشانه های رایج آن عبارتند از خس خس، سرفه و تنگی...

25 شهریور 1398

بازارهای محلی استانبول(شنبه بازار تا آدینه بازار)

آشنایی با بازار های محلی استانبولبازارهای محلی استانبول برای آن دسته از افرادی که علاقه زیادی به خرید کردن دارند یک بهشت رویایی محسوب می شوند. در استانبول انواع مختلف مراکز خرید وجود دارد که می توانید بهترین برندهای جهان را از آن ها خریداری کنید. علاوه...

25 شهریور 1398

طرح جامع گردشگری کشور به زودی در هیئت دولت مطرح می گردد

معاون رئیس جمهوری گفت: برنامه جامع گردشگری کشور به زودی در هیئت دولت مطرح می گردد و با تصویب آن، آینده و راستا صنعت گردشگری کشورمان روشن می گردد.

24 شهریور 1398

او اولین شهید جنگ جهانی دوم در مرز باجگیران است

شهید عباسعلی ایراندوست اولین شهید جنگ جهانی دوم در مرز باجگیران است.

24 شهریور 1398

بازدید سرزده دکتر مونسان از صندوق احیا

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت سرزده از صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی بازدید کرد.

24 شهریور 1398

یک دریاچه جدید برای تهرانی ها؛ باغ هنر تهران امروز افتتاح می شود

دریاچه هنر با مساحت 25 هزار متر مربع و باغ هنر با مساحت 5 هزار متر مربع به عنوان بزرگترین طرح هنری قلب پایتخت امروز 27 مرداد ماه افتتاح می شود.

23 شهریور 1398

حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغ ملک

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باغ ملک از تشکیل حدود 20 پرونده در قالب اعتبارات اشتغال زایی در حوزه گردشگری در این شهرستان اطلاع داد.

23 شهریور 1398

مرمت و سامان دهی مقبره شیخ حسن جوری در میامی شروع شد

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میامی گفت: مرمت و سامان دهی مقبره شیخ حسن جوری شروع شد.

22 شهریور 1398

نمایش شاهکارهای هنری کاخ گلستان برای نخستین بار

شاهکارهای هنری مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با عنوان فرش های بیرجند و نگاره های نسخه خطی هزار و یک شب 17 بهمن به نمایش گذاشته می گردد.

22 شهریور 1398

رازی که در سینه برج طغرل خوابیده است!

برج طغرل در شرق آرامگاه ابن بابویه در خیابان ابن بابویه شهر ری واقع شده و از آثار به جا مانده از دوره سلجوقیان است. در بعضی متون این محل، برج خلیفه یزید نامیده شده است. ارتفاع برج حدود 20 متر بوده و به عقیده بعضی از کارشناسان این برج شبیه عقربه های ساعت بوده...

21 شهریور 1398

جونیور برانداو: برای پرسپولیس گل های زیادی خواهم زد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، جونیور برانداو و پرسپولیس به توافق بر سر شرایط قرارداد دست پیدا نموده اند. این بازیکن روز یک شنبه به ایران خواهد آمد تا در صورت موفقیت در آنالیز های پزشکی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار بگیرد.

21 شهریور 1398
تعداد: (329)