تیراندازی قهرمانی دنیا، 2 مدال نقره در بخش جوانان، حاصل کوشش نمایندگان ایران در روز ششم

ملی پوشان تیراندازی کشورمان به دو مدال نقره در بخش جوانان در رقابت های قهرمانی دنیا دست یافتند.

تیراندازی قهرمانی دنیا، 2 مدال نقره در بخش جوانان، حاصل کوشش نمایندگان ایران در روز ششم

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های تیراندازی قهرمانی جهان در کره جنوبی تیم ملی کشورمان در رشته تفنگ بادی رده سنی جوانان موفق شد با کسب 1874.3 امتیاز به مدال نقره دست یابد و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص بدهد.

در همین ماده و در سرانجام مرحله مقدماتی بخش انفرادی، امیر سیاوش ذوافقاریان با 628.1 امتیاز و امیر محمد نکونام با 627.5 امتیاز به عنوان نفر دوم و چهارم راهی فینال شدند. همچنین محمدحسین شریف زاده با 618.7 امتیاز در رده سی وسوم نهاده شد و به کار خود سرانجام داد.

در فینال تفنگ بادی جوانان امیر محمد نکونام در رقابتی فشرده با مدعیان جهانی خود بر سکوی دوم تکیه زد و مدال نقره را برگردن آویخت. امیر سیاوش ذوالفقاریان دیگرتیرانداز کشورمان با قرار دریافت در صندلی پنجم جهان به کار خود سرانجام داد.

در رشته تفنگ سه وضعیت نیز پوریا نوروزیان به عنوان تنها نماینده کشورمان مردان پشت خط آتش نهاده شد و در رقابت با 60 تیرانداز مطرح جهان با 1174.51 امتیاز نتوانست به فینال راه یابد و در صندلی بیستم جهان ایستاد.

در رشته تپانچه 25 متر بانوان و در مرحله دقت، گلنوش سبقت اللهی، آمیتیس جعفری و مینا قربانی با 293، 280 و 277 امتیاز به ترتیب در صندلی های ششم، هفتاد و سوم و هفتاد و ششم جهان قرار دریافتد. همچنین در همین رشته در رده سنی جوانان نیز هانیه رستمیان با 288 امتیاز در صندلی سوم نهاده شد.

کاروان تیراندازی ایران تاکنون صاحب یک مدال نقره میکس تفنگ، یک مدال نقره تیمی تفنگ 10 متر در رده سنی جوانان و یک مدال نقره انفرادی تفنگ بادی مردان رده سنی جوانان گردیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیراندازی قهرمانی دنیا، 2 مدال نقره در بخش جوانان، حاصل کوشش نمایندگان ایران در روز ششم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی قهرمانی دنیا، 2 مدال نقره در بخش جوانان، حاصل کوشش نمایندگان ایران در روز ششم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید