تیم ملی والیبال ایران صدر جدول را از دست داد

به گزارش خبرنگاران، نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی دنیا به میزبانی دو کشور بلغارستان و ایتالیا شروع در حال پیگیری است. تیم ملی ایران در دومین بازی مرحله گروهی به مصاف تیم بلغارستان رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد اما صدر جدول گروه D را به دلیل امتیاز از دست رفته در ست شماری از دست داد.

تیم ملی والیبال ایران صدر جدول را از دست داد

شاگردان ایگور کولاکوویچ در گروه D رقابت ها با تیم های پورتوریکو، بلغارستان، کوبا، لهستان و فنلاند همگروه هستند. ایران، لهستان و بلغارستان در نخستین دیدارهای خود حریفان را مغلوب کردند و ایران صدرنشین گروه در انتها نخستین دیدارها شد. در دومین دیدار مرحله گروهی لهستان 3 بر صفر مقابل پورتوریکو و با اختلاف امتیاز بیش تر پیروز شد و با 6 امتیاز به صدر جدول رده بندی گروه D رفت و ایران با دو پیروزی و 6 امتیاز به رده دوم رفت. در آخرین بازی امشب این گروه دو تیم کوبا و فنلاند مقابل هم قرار خواهند گرفت و برای کسب نخستین پیروزی کوشش خواهند کرد.

*جدول رده بندی گروه D: 1.لهستان با 2 پیروزی و 6 امتیاز 2.ایران با 2 پیروزی و 6 امتیاز 3.بلغارستان با یک پیروزی و 3 امتیاز 4.کوبا با یک بازی و بدون امتیاز 5.فنلاند با یک بازی و بدون امیتاز 6.پورتوریکو با دو شکست و بدون امتیاز

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم ملی والیبال ایران صدر جدول را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال ایران صدر جدول را از دست داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید