راه اندازی سامانه تائید مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای در تهران

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران از راه اندازی سامانه مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای در تهران اطلاع داد.

راه اندازی سامانه تائید مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای در تهران

به گزارش خبرنگاران، دکتر کوروش فرزین با اعلام این خبر گفت: از تاریخ 15 شهریور ماه امسال تمامی موسسات تصویر برداری طرف قرارداد با این اداره کل باید نسخ مربوط به خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای خود را در سامانه تائید مکانیزه ثبت نمایند.

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران در ادامه اضافه کرد: پس از ثبت اطلاعات نسخ در سامانه مذکور، موسسات طرف قرارداد موظف به اخذ کد رهگیری از سامانه و درج آن در ظهر نسخ، همچنین چاپ رسید تایید نسخ و الصاق آن به نسخ در خواستی هستند.

فرزین همچنین توضیح داد: نام کاربری موسسه شامل کد استان تهران (23به شماره) به علاوه کد جدید ونیز رمز عبور که همان کد قدیم موسسه است در این سامانه قابلیت کارآیی دارد.

وی ادامه داد: اساس و پایه این سامانه بر مبنای سه مورد کد ملی بیمه گردیده، کد نظام پزشکی پزشک تجویز نماینده خدمات و کد خدمت سی تی اسکن و پزشکی هسته ای که براساس آخرین تعرفه های اعلام گردیده؛ طراحی گردیده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران در خصوص کارکرد با این سامانه شرح داد: پس از ورود به سامانه در صورتی که دسترسی تایید خدمت برای نام کاربری شما فعال باشد، فرم تایید خدمت نمایش داده می گردد و راهنمای تایید خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای به صورت کامل در بالای صفحه، سمت راست با کلیک علامت ظاهر می گردد.

وی اضافه کرد: فرایند تایید مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای دقیقا مشابه فرایند تایید مکانیزه خدمات MRI است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران، فرزین در انتها گفت: موسساتی که مجاز به انجام خدمات MRI وسی تی اسکن هستند ازهمان نام کاربری و رمز عبور سامانه جهت تایید خدمت MRI استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راه اندازی سامانه تائید مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه تائید مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای در تهران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید