روزنامه قطری: پرسپولیس تیمی عادی و السد بهتر است؛ پرسپولیس توانمندی های فردی و جمعی السد را ندارد!

یک روزنامه قطری به تحلیل رویارویی تیم فوتبال السد با پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

روزنامه قطری: پرسپولیس تیمی عادی و السد بهتر است؛ پرسپولیس توانمندی های فردی و جمعی السد را ندارد!

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الرایه قطر در این تحلیل ابتدا به نبرد تیم فوتبال السد برابر استقلال در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اشاره نمود و نوشت: طبق انتظارمان السد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. این بازی میان تیم قدرتمند السد و استقلال هیجان برانگیز در نهایت با صعود السد انتها یافت. هر چند این صعود پس از پیروزی بزرگ بازی رفت در تهران با نتیجه 3 بر یک به آسانی حاصل نشد. السد در بازی برگشت رنج زیادی کشید و زمانی که نتیجه بازی 2 بر یک به سود استقلال بود تحت فشار گسترده ای نهاده شد. اگر استقلال به گل سوم می رسید بازی در وقت های اضافه دنبال می شد. در این بازی خستگی بازیکنان السد مشهود بود و با وجود صعود کار سختی داشت.

در بخش دیگری از این تحلیل بلند روزنامه قطری با اشاره به گام سخت تر تیم السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا آمده است: السد با شایستگی از سد استقلال عبور کرد و 2 مرحله دیگر را برای کسب سومین جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ پیش رو دارد. السد در صورت حذف پرسپولیس در بازی فینال باید با نماینده شرق آسیا روبرو گردد. هدف کنونی ما باید پرسپولیس باشد زیرا این مرحله بسیار سخت است. این سختی به خاطر رویارویی با پرسپولیس نیست. السد در بازی رفت میزبان پرسپولیس است و بازی برگشت در تهران برگزار خواهد شد. بنابراین السد باید در دوحه به پیروزی بیشتر از یک گل دست یابد تا همانند الدحیل برای بازی برگشت در تهران زجر نکشد. الدحیل نیز در دوحه یک بر صفر برابر پرسپولیس پیروز شد اما در تهران 3 بر یک باخت و حذف شد. اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی الدحیل در بازی برگشت با پرسپولیس همه چیز را برای صعود تاریخی این تیم تغییر داد.

روزنامه الرایه با ادامه هشدارهایش به تیم السد می نویسد: نمی خواهیم السد همانند الدحیل زجر بکشد و می خواهیم به پیروزی اطمینان بخشی در بازی رفت با پرسپولیس دست یابد. به غیر از این انتظارها و با آنالیز دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می توانیم بگوییم السد به طور معین بهتر از پرسپولیس است و توانمندی صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد. پرسپولیس یک تیم عادی است که توانمندی های فردی و جمعی تیم السد را ندارد! تیم پرسپولیس به لطف اشتباهات خط دفاعی الدحیل توانست به پیروزی 3 بر یک دست یابد! این اشتباهات باعث شدند که پرسپولیس به گل های دوم و سوم برسند و صعود نمایند.

تیم فوتبال السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ ستارگان قطر با پرسپولیس باید بازی کند. دیدارهای رفت و برگشت این 2 تیم به ترتیب 10 مهر در دوحه و یک آبان در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزنامه قطری: پرسپولیس تیمی عادی و السد بهتر است؛ پرسپولیس توانمندی های فردی و جمعی السد را ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه قطری: پرسپولیس تیمی عادی و السد بهتر است؛ پرسپولیس توانمندی های فردی و جمعی السد را ندارد!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید