پاشازاده: مشکلات کشور روی بازیکنان استقلال هم تاثیر گذاشته بود، شفر با حرکتی که کرد اعتراضش را نشان داد

بازیکن پیشین فوتبال استقلال با بیان اینکه مشکلات کشور روی بازیکنان استقلال تاثیر گذاشته بود گفت که از ابتدا این روز را پیش بینی نموده بود.

پاشازاده: مشکلات کشور روی بازیکنان استقلال هم تاثیر گذاشته بود، شفر با حرکتی که کرد اعتراضش را نشان داد

مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست استقلال در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال گفت: من در اولین بازی استقلال در لیگ برتر در برنامه زنده تلویزیونی از نحوه بازی استقلال انتقاد کردم، چون امروز را می دیدم. هنوز آن موقع باشگاه استقلال تبریزی، همام، نیومایر و گرو را به ترکیب خود اضافه نکرده بود. آن روز گفتم تیم طرفدار دارد و یکسری از مردم با این تیم زندگی می نمایند. مگر در بازی های آسیایی در بعضی از رشته ها حذف نشدیم و مسئولان گفتند که یک اتفاق است، این مسائل بی کفایتی مدیران را می رساند.

وی ادامه داد: از ابتدا امروز استقلال را پیش بینی می کردم. با احترام به همه بازیکنان ولی یکسری از بازیکنان در حد و اندازه این تیم نیستند. اینجا استقلال است، شاید یک تیم دیگر 3 گل بخورد مهم نباشد، اما استقلال با بقیه تیم ها فرق دارد و طرفداران این تیم گناه دارند.

مدافع پیشین استقلال مطرح نمود: استقلال مقابل السد با کمک و حمایت تماشاگران توانست 20 دقیقه خوب بازی کند و باید بگویم گل شان را هم تماشاگران به ثمر رساندند. مسائل و مشکلات کشور روی همه چیز تاثیر گذاشته و حتی در ذهن و روان بازیکنان ما هم تاثیرگذار بوده و بازیکنان مان نمی توانند صددرصد به فوتبال فکر نمایند.

پاشازاده درباره تعویض های شفر در این دیدار مطرح نمود: همام و نیومایر در این دیدار خوب بازی کردند و تعویض نیومایر اشتباه بود. فرشید باقری در فرم خوبش نبود و اگر به جای نیومایر، باقری تعویض می شد بهتر بود. بهترین بازیکن استقلال در این دیدار روزبه چشمی بود که در حد و اندازه استقلال و لیگ قهرمانان آسیا ظاهر شد و بقیه بازیکنان به هیچ وجه خوب ظاهر نشدند.

وی در انتها گفت: به هیچ وجه قابل مقایسه با السد نبودیم. وقتی که 20 دقیقه تا انتها بازی فرصت داریم و شفر روی نیمکت می نشیند یعنی به کار مدیران تیم و اینکه بازیکنان جدیدش دیر به تیم اضافه شدند، اعتراض دارد و نشان می دهد که به بازی برگشت هم امید ندارد. متاسفانه باید از الان استقلال را تیم حذف گردیده این مرحله بدانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاشازاده: مشکلات کشور روی بازیکنان استقلال هم تاثیر گذاشته بود، شفر با حرکتی که کرد اعتراضش را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پاشازاده: مشکلات کشور روی بازیکنان استقلال هم تاثیر گذاشته بود، شفر با حرکتی که کرد اعتراضش را نشان داد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید