حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغ ملک

به گزارش وبلاگ عینک من، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باغ ملک از تشکیل حدود 20 پرونده در قالب اعتبارات اشتغال زایی در حوزه گردشگری در این شهرستان اطلاع داد.

حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغ ملک

به گزارش وبلاگ عینک من به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، جهانگیر پیروزاده رئیس اداره میراث فرهنگی باغ ملک امروز سه شنبه 20 شهریور اظهار کرد: در نیمه نخست سال 97 اقدامات مختلفی در شهرستان باغملک انجام شد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری نام برد که بسیاری از آن ها در قالب اعتبارات اشتغال زایی و سامانه کارا بوده است.

او با بیان اینکه اطلاع رسانی برای سرمایه گذاری در زمینه اقامتگاه های بوم گردی، مجتمع های گردشگری و اقامتگاه های سنتی در مناطق گردشگری صورت پذیرفته است، ادامه داد: تاکنون حدود بیست پرونده تشکیل شده که در نوع خود بی نظیر هستند و می توان گفت برای تشویق و جلب مشارکت سرمایه گذاران در توسعه گردشگری اقدام بسیار خوبی بوده است.

پیروزاده با اشاره به اینکه تعدادی از این پرونده ها تکمیل شده و آماده معرفی به بانک هستند و پرونده های دیگر نیز در حال پیگیری هستند، بعضی از پروژه های سرمایه گذاری شهرستان باغملک که آماده معرفی به بانک هستند را برشمرد و گفت: اقامتگاه بوم گردی روستای دماب، مجتمع گردشگری سار کیلومتر پنج جاده باغملک به ایذه، مجتمع گردشگری ورودی شهر باغملک، مجتمع گردشگری میدان بختیاری عطا نظری، اقامتگاه سنتی ایاران، کارگاه گلیم بافی روستای لران و کارگاه گلیم قلعه تل از جمله این پروژه ها هستند.

پیروزاده اضافه نمود: تعدادی پرونده نیز در قالب اعتبارات اشتغال خانگی به بانک معرفی گردید که در امسال پیروز به دریافت اعتبار شدند.

منبع: میراث آریا

به "حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغ ملک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغ ملک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید