شرکت 500 تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستان

به گزارش خبرنگاران، علی آشتاب ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن هفته تعاون گفت: در نخستین روز از هفته تعاون با حضور در گلزار شهدا ضمن غبارروبی از قبور مطهر شهدا با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردیم.

شرکت 500 تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستان

وی با بیان اینکه از برنامه های هفته تعاون دیدار با اعضای تعاونی ها است، توضیح داد: راهنمایی مردم به سمت تشکیل تعاونی می تواند تبدیل به یک فعالیت اقتصادی پایدار گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر اینکه تعاونی تاکسی رانی نیز به مناسبت هفته تعاون در سطح استان رژه خواهند داشت و به ترویج فرهنگ تعاون کمک می نمایند، اضافه نمود: سیزدهمین جشنواره تجلیل از تعاون گران برتر استان نیز در این هفته برگزار می گردد.

آشتاب با اشاره به اینکه بیش از 500 شرکت تعاونی برای شرکت در این دوره از جشنواره ثبت نام نموده اند، اضافه نمود: 21 تعاونی برتر در گرایش های مختلف در این جشنواره معرفی و تجلیل می شوند.

وی با بیان اینکه افتتاح تعاونی های فراوری پوشاک و آبیاری بارانی، کارگاه آموزشی حوزه پوشاک و بازدید از تعاونی های نمونه و الگو از دیگر برنامه های هفته تعاون است، توضیح داد: همچنین در این هفته با ائمه جمعه در سراسر استان دیدار خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرکت 500 تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت 500 تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید