اخبار اقتصادی

گزارش ، نشست C5

نشست C5 + 1 در نور سلطان با حضور وزرای امور خارجه همه جمهوری های آسیای مرکزی و دیوید هیل معاون وزیر امور خارجه آمریکا برگزار گردید.

28 شهریور 1398

بازارچه دائمی صنایع دستی شهرستان مهریز افتتاح شد

در آخرین روز از سال 1397 ؛ بازارچه صنایع دستی شهرستان مهریز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، مدیر کل و معاون صنایع دستی میراث فرهنگی استان و جمعی از مسئولین محلی افتتاح شد.

27 شهریور 1398

طرح جامع گردشگری کشور به زودی در هیئت دولت مطرح می گردد

معاون رئیس جمهوری گفت: برنامه جامع گردشگری کشور به زودی در هیئت دولت مطرح می گردد و با تصویب آن، آینده و راستا صنعت گردشگری کشورمان روشن می گردد.

24 شهریور 1398

او اولین شهید جنگ جهانی دوم در مرز باجگیران است

شهید عباسعلی ایراندوست اولین شهید جنگ جهانی دوم در مرز باجگیران است.

24 شهریور 1398

حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغ ملک

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باغ ملک از تشکیل حدود 20 پرونده در قالب اعتبارات اشتغال زایی در حوزه گردشگری در این شهرستان اطلاع داد.

23 شهریور 1398

یورونیوز: واشنگتن خواستار توقیف گریس 1 به نفع آمریکاست

یک مقام جبل طارق گفته است که واشنگتن با طرح ادعاهایی، خواهان توقیف کشتی گریس 1 به نفع آمریکا است.

20 شهریور 1398

برطرف ممنوعیت ورود خودورها و موتورهای سنگین گردشگران خارجی به ایران

معاون گردشگری از برطرف ممنوعیت ورود و تردد موتورسیکلت های بالای 250 سی سی و خودروهای بالای 2500 سی سی برای گردشگران خارجی در ایران اطلاع داد.

19 شهریور 1398

انتخاب رشته کنکوری ها، خیلی ها را پولدار می نماید!

روزنامه هفت صبح - احمدرضا نجفی: هفته پیش رو یک هفته طلایی برای کنکوری هایی است که سه شنبه هفته گذشته نتیجه عملکردشان در کنکور سراسری معین شده و حالا سخت مشغول تحقیق و جستجو برای یک انتخاب رشته خوب هستند.

16 شهریور 1398

همه چیز درباره گربه پرشین، پرطرفدارترین نژاد گربه

آشنایی با گربه پرشین یا پرشین کتگربه یکی از محبوب ترین مخلوقات پروردگار است که توانسته رابطه خوبی با انسان ها در سراسر جهان ایجاد کند. در بین ده ها نژادی که از گربه ها در جهان وجود دارد پرشین کت یا همان گربه ایرانی یکی از باهوش ترین و باوقارترین نژادهای...

14 شهریور 1398

من مهدی شادمانی ام! شکر خدا سرطان دارم

اوس کریم! بگو با تو و محبت هات چه کنم؟ کدوم شکری هست که بتونه ذره ای ناچیز از محبت هات رو جبران کنه؟ می گم الحمدلله اما احساس می کنم کمه. یادم بده شاکرت باشم، یادم بده شکر کنم. با تمام وجود اتفاقی رو که داره می افته حس می کنم. ممنونتم. ممنون.

13 شهریور 1398

عیادت معاون دفتر رئیس جمهور از سیف الله یزدانی روزنامه نگار پیشکسوت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد و روزنامه نگار پیشکسوت عیادت کرد.

11 شهریور 1398

وام 100 میلیون دلاری ازبکستان به قرقیزستان

وزیر اقتصاد قرقیزستان از اعطای وام 100 میلیون دلاری آییل بانک ازبکستان به شرکت های قرقیز فعال در مبادلات تجاری دو کشور اطلاع داد.

10 شهریور 1398

اهدای یک اسب از سوی رئیس جمهور مغولستان به پسر ترامپ

رئیس جمهور مغولستان یک اسب به پسر سیزده ساله ترامپ هدیه خواهد داد.

8 شهریور 1398

معرفی سوغات و محصولات بندرعباس

بندرعباس به دلیل موقعیت جغرافیایی، مجاورت با دریای زیبای خلیج فارس و جاذبه های تاریخی، از جمله شهرهای محبوب برای مسافرت در بین مردم ایران به شمار می آید که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید. بخش زیادی از سوغات بندرعباس را صنایع دستی این منطقه...

8 شهریور 1398

فرصت های همکاری در حوزه زیست فناوری پزشکی معرفی می شوند

با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرصت های همکاری زیست فناوری پزشکی با موضوع پزشکی و دارویی به نقش آفرینان مختلف اکوسیستم اقتصاد دانش بنیان معرفی می گردد.

6 شهریور 1398

گزارش خبرنگاران، بودجه و مجلس؛ چالش های تشکیل غیرقانونی وزارتخانه های جدید اشرف غنی

شماری از اعضای مجلس افغانستان اعلام کردند که اقدام اخیر اشرف غنی برای تشکیل وزارتخانه های جدید غیرقانونی است، پیش بینی برای بودجه آن نشده بود و مجلس نیز هنوز این اقدام را تایید نکرده است.

1 شهریور 1398

استقبال محققان سراسر کشور از اولین همایش ملی عناب، محورهای همایش

مسئول دبیرخانه علمی اولین همایش ملی عناب از استقبال محققان سراسر کشور از اولین همایش ملی عناب اطلاع داد.

31 مرداد 1398

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرای کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور توسط یک عضو هیات ریسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

28 مرداد 1398

ادارات پرمصرف برق پایتخت یک هفته مهلت دارند مصرف را مدیریت نمایند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: به دستگاه های پرمصرف مهلت یک هفته ای داده می گردد و در صورت استمرار این شرایط، برق مراکز یاد شده با هماهنگی استانداری تهران قطع خواهد شد.

27 مرداد 1398

جدیدترین نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی اعلام شد ، نرخ پرواز تهران &ndash چابهار تا یک میلیون و 400 هزار تومان مجاز شد

دامنه نرخ بلیت شرکت های هواپیمایی تیرماه 1398 اعلام شد که بر این اساس ایرلاین ها نمی توانند خارج از این نرخ بلیت به فروش برسانند.

25 مرداد 1398
تعداد: (66)