فرصت های همکاری در حوزه زیست فناوری پزشکی معرفی می شوند

به گزارش وبلاگ عینک من، با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرصت های همکاری زیست فناوری پزشکی با موضوع پزشکی و دارویی به نقش آفرینان مختلف اکوسیستم اقتصاد دانش بنیان معرفی می گردد.

فرصت های همکاری در حوزه زیست فناوری پزشکی معرفی می شوند

به گزارش وبلاگ عینک من، نخستین رویداد ارائه فرصت های همکاری زیست فناوری با موضوع پزشکی و دارویی از سوی شبکه فعالان حوزه اقتصاد دانش بنیان با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری در روز 27 مرداد با حضور 50 مجموعه فناور برگزار می گردد.

این رویداد شرکت های حوزه اکوسیستم نوآوری در حوزه های فراوریی و خدماتی، استارتاپ ها و تیم های نوپا، سرمایه گذاری های جسورانه و شتابدهنده ها، ارائه دهندگان خدمات اقتصادی و حقوقی(ثبت پتنت، ارزش گذاری فناوری، تجاری سازی و...)، رسانه های تخصصی، کارگزاری های تخصصی تبادل فناوری و توسعه بازار و سازمان های دولتی مربوط حضور دارند.

در این رویداد شرکت های حاضر ضمن آشنایی با توانمندی های یکدیگر، فرصت های همکاری خود را با هدف شکل گیری همکاری در زمینه های مختلف تحقیق و توسعه، فراوری، نیروی انسانی(استخدام، پروژه، کارآموزی، امریه و ...)، سرمایه، توزیع و بازار فروش و سرانجام نامه به یکدیگر ارائه می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرصت های همکاری در حوزه زیست فناوری پزشکی معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت های همکاری در حوزه زیست فناوری پزشکی معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید